19,969
edits
m (localized image) |
m (added link to forum thread) |
||
| Line 8: | Line 8: | ||
!colspan="2"|The Development Team | !colspan="2"|The Development Team | ||
|- | |- | ||
|'''Head Developer:''' ||align="right" |[[User:Gumby|Gumby]] | |'''Head Developer:''' ||align="right"|[[User:Gumby|Gumby]] | ||
|- | |- | ||
|'''Resident Coder:''' ||align="right" | | |'''Resident Coder:''' ||align="right"|[[User:RossyMiles|RossyMiles]] | ||
|- | |- | ||
|'''Advisors:'''||align="right" |[[User:Geyser|geyser]] | |'''Advisors:'''||align="right"|[[User:Geyser|geyser]] | ||
|- | |- | ||
| ||align="right" |[[User:Neo|Neo]] | | ||align="right"|[[User:Neo|Neo]] | ||
|- | |- | ||
|align="center" | [[/Dev Diary|Dev Diary]] ||align="left" | [[/Offsets|Offsets]] | |align="center"|[[/Dev Diary|Dev Diary]]||align="left"|[[/Offsets|Offsets]] | ||
|- | |||
|colspan="2" align="center"|[https://web.archive.org/web/20160224173751/http://oni.bungie.org/forum/viewtopic.php?id=1782 Forum thread] | |||
|} | |} | ||
|} | |} | ||